Никол

АГОЛНИ ГАРНИТУРИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии: 253х190см

Полнење: Super Soft HR Пена + жичано јадро

41.500 ден

ИЗРАБОТКА


АГОЛ БАСТИА

Агол Бастиа Ексклузивност, стил и елеганција се рефлектирани во дизајнот на Бастиа. Нуди исклучителен комфор. Заобени наслони кои и даваат уникатен изглед и удобрност. Црни метални ногарки во мат финиш со модерен дизајн.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

До 20км 100ден/км 20 до 50км 2500ден 50 до 100км 3000ден Над 100км 4000ден

ГАРАНЦИЈА

Гаранција до 3 години

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

ТРОСЕД БАСТИА

205х100

ТРОСЕД БАСТИА СО 3 СЕДИШТА

230х100

ДВОСЕД БАСТИА

185х100