Смарт

АГОЛНИ ГАРНИТУРИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии: 280х155см

Длабочина на седиште: 70см

Висина на седиште: 45см

Опција за спуштање

Димензии на лежај: 140х190см

Простор за складирање

Полнење: ПУ Пена

Опција за промена на агол, штоф и боја

34.000 ден

ИЗРАБОТКА


АГОЛ СМАРТ

Мултифункционална гарнитура совршена за мали простории. Нуди супер удобно седење, едноставно се трансформира во лежај за спиење и ви нуди дополнителен простор за складирање. Седечкиот дел е составен од високо отпорна пена (ПУ). Големиот асортиман на штофови и бои ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 1 година

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

АГОЛ МИМИ СОФТ

260х200

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

АГОЛ СОФИЈА

290х210

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

АГОЛ МЕРЛИНО

240х160

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ​