Тросед Бастиа со 3 седишта

ТРОСЕДИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии 230х100см

Длабочина на седиште: 60см

Висина на седиште: 45см

Полнење: Super Soft HR пена

Ногарки: Метални

Опција за промена на штоф и боја​

47.000 ден

ИЗРАБОТКА

ТРОСЕД БАСТИА

Уникатен дизајн на тросед со седечки дел кој е составен од Super Soft HR пена која нуди екстра удобно и меко седење. Големиот асортиман на штофови и бои ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 3 години

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

ТРОСЕД БАСТИА

205х100

ДВОСЕД БАСТИА

185х100

ФОТЕЛЈА БАСТИА

100х100