Тросед Елеганс

ТРОСЕДИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии: 215х110см

Длабочина на седиште: 80 см

Висина на седиште: 45 см

Димензии на лежај: 190х160см

Полнење: ПУ Пена + жичано јадро

Простор за складирање

Опција за спуштање

Опција за промена на штоф и боја

25.700 ден

ИЗРАБОТКА


ТРОСЕД ЕЛЕГАНС

Тросед на годината во 2016 година (Саем за Мебел). Изработен со најквалитетни компоненти, функционален и максимално удобен простор за седење и спиење. Седечкиот дел е составен од високо отпорна пена (ПУ) и вал опруга. Големиот асортиман на штофови и бои ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 1 година

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

ТРОСЕД МАРИЈА

235х100

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

ТРОСЕД БАСТИА

205х100

ТРОСЕД ФЛИП ФЛОП

230х85

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ