Флип Флоп

ТРОСЕДИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии 225х85см или 225х95см

Длабочина на седиште: 70 или 80 см

Висина на седиште: 48 см

Опција за спуштање со табуретка*

Димензии на лежај: 200х140см или 200х160см

Полнење: ПУ Пена

Опција за промена штоф и боја

*Табуретката не оди заедно со троседот

26.000 ден

ИЗРАБОТКА


ТРОСЕД ФЛИП ФЛОП

Инспириран од минимализмот и скандинавскиот дизајн. Остава силен впечаток со својата едноставност, уникатност и фукнкционалност. Како ѕвезда на новата колекција 2020 на Интер Мебел поради беспрекорниот дизајн, Флип Флоп претставува безвременска елеганција со уникатна креативност. Во комбинација со табуретка Флип Флоп се додава дополнителни функционалност како дополнително седиште и помошен елемент за спуштање на троседот.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 1 година

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

ТРОСЕД БАСТИА

205х100

ТРОСЕД МАРИЈА

235х100

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

ТРОСЕД ЕЛЕГАНС

215х110

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ