Тросед Марија

ТРОСЕДИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии 230х100см или 230х110см

Длабочина на седиште: 70 или 80 см

Висина на седиште: 45 см

Димензии на лежај: 140х190см или 160х190см

Полнење: ПУ Пена + жичано јадро

Простор за складирање

Опција за спуштање

Опција за промена на штоф и боја​

23.500 ден

ИЗРАБОТКА

ТРОСЕД МАРИЈА

Класичен и едноставен дизајн на тросед кој нуди удобно седење и просторен лежај за спиење.Функционален и практичен со простор за складирање. Седечкиот дел е составен од високо отпорна пена (ПУ) и вал опруга. Големиот асортиман на штофови и бои ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 1 година

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

ТРОСЕД ЕЛЕГАНС

215х110

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

ТРОСЕД ФЛИП ФЛОП

230х85

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

ТРОСЕД БАСТИА

205х100